Kronika akcí školy - 2011/2012

Dopravní výchova

Každoročně se děti ve škole i školce seznamují v rámci dopravní výchovy s pravidly silničního provozu. Jak děti ve škole zvládly přípravu na školní dopravní testy, si přišli ověřit policisté z Obvodního oddělení České policie v Kojetíně.

Plavání 2012

Od dubna do června 2012 jsme každý týden vyráželi na plavecký bazén v Kroměříži. Po úvodním rozdělení na plavce a neplavce se děti vrhly do vod bazénu a pod vedením plaveckých instruktorů se snažily zdokonalovat ve svých plaveckých dovednostech.

Vítali jsme jaro

Protože jsme se už nemohli dočkat krásného jarního počasí, rozhodli jsme se vyhnat z Měrovic zimu a přinést konečně dlouho očekávané jaro. S přípravami jsme začali již ráno ve škole, kdy si děti vyráběly jarní dekorace, kluci pletli pomlázky a děvčata připravovala jarní občerstvení pro spolužáky i rodiče.

Karneval v MŠ

Období masopustu předcházel i v naší MŠ 23. 2. dětský karneval, na který rodiče svým dětem připravily krásné masky. Celé dopoledne probíhalo v dovádivé a radostné atmosféře. Děti si zatančily i zasoutěžily, domů si odnesly sladkou odměnu a krásně barevné balónky.

MŠ ve škole

Že by děti z mateřské školy měly chodit jen do školky? Tak to u nás neplatí! Kromě toho, že chodí pravidelně do školy cvičit a navštěvují školní projekt pro předškolní děti "Školička", každý rok máme pro ně malé překvapení s programem ve škole.

Karneval školní družiny